חיפוש קישור:
 • מחלת נפש - איך יוצאים מזה - אחד מהקרובים אליך ביותר בן/בת זוג או ילד חולה במחלת נפש. אל מי צריך או כדאי לפנות כדי לקבל טיפול לחולה עצמו, ולמי לפנות כדי לקבל עזרה למשפחה התומכת בחולה הנפש.


 • אהרון ספטל - שירותי ביטוח באשדוד - ביטוח מבנה מגורים ורכוש ביטוח תכולת הדירה. ביטוח בסיסי לעסק לדירה - השקעתם בעסק או בדירה את מיטב כספכם מדובר בהשקעה הגדולה ביותר אצל רוב האנשים, חובה להבטיח את ההשקעה למקרה שייגרם לכם נזק, מדובר בתשלום מזערי שיבטיח לכם שאם יקרה חס וחלילה נזק גדול, יהיה מי שיממן את הנזק ויחזיר אתכם למצב שבו הייתם קודם לנזק ולא שתאבדו חסכונות של שנים בתוך יום אחד. ביטוח המבנה והתכולה של בית העסק לנזק הנגרם על ידי אירוע תאונתי ובלתי צפוי עקב אחד מהסיכונים הבאים: אש, ברק, עשן או פיח, התפוצצות, נזקי מים, פגיעה על ידי רכב מנועי, פגיעה על ידי כלי טיס או חפצים הנופלים מהם, פעולות זדון, פרעות ומהומות, נזקי פריצה או ניסיון לפריצה, התמוטטות מדפים, שבר שמשות. סיכונים נוספים שניתן לכסות בביטוח העסק: נזקי טבע: סערה, סופה, שיטפון, שלג וברד, רעידת אדמה. לפרטים נוספים בנושא ביטוח רכוש


 • אהרון ספטל - שירותי ביטוח באשדוד - ביטוח רפואי - אחת המגבלות העיקריות של הביטוח הממלכתי והביטוח המשלים הוא בתחום ההשתלות: התור להשתלות בארץ רק הולך וגדל, והביטוח המשלים אינו מספק את הפתרון להשתלות בזמן סביר. הביטוח פרטי, לעומת זאת, מקצר את זמן ההמתנה ומאפשר למבוטח לבחור את הרופא והמקום שבו יבוצע הניתוח או ההשתלה. אם זה בישראל ואם בחו"ל. סוגיה אחרת וכואבת לא פחות היא סוגיית התרופות: קופות-החולים מאשרות שימוש רק בתרופות הנכללות בסל הבריאות. הרשימה אמנם רחבה, אבל למרבה הצער אינה כוללת תרופות חדשות ויקרות למחלות קשות – לעיתים כאלה היכולות להציל חיים או להקל מאוד את סבלם של חולים סופניים. "מי שרוצה לכסות את עצמו בפני סיכונים כאלה, חייב לעשות זאת במסגרת של ביטוח פרטי" לפרטים נוספים בנושא ביטוח בריאות פרטי


 • נסיגת חניכיים - נסיגת חניכיים


 • הפרעת קשב וריכוז - הפרעת קשב וריכוז


 • הלבנת שיניים ערכה לשימוש ביתי - הלבנת שיניים - פנקו את עצמכם בחיוך שובה לב עם שיניים יפות ולבנות - לא צריך לשלם יקר עבור הלבנת שיניים, כבר מהטיפול הראשון תוכלו לראות ולהנות מההבדל, מחיר הלבנת שיניים כבר לא בשמיים, די לשיניים הצהובות, לא משנה הסיבה, עישון , קפה, וכל מיני צבעי מזונות שנדבקו לכם לשינים, זה הזמן להחזיר לכם את השיניים הלבנות והמבריקות שהיו לכם בעבר. בקרו באתר beautifulwhite כדי לדעת עוד על איך להחזיר לכם את החיוך היפה.


 • Health insurance for family of 3 - My on-line insurance store allows you to shop through my entire product portfolio via the comfort of your own home.


 • Health insurance in Illinois - Cheap Health Insurance Plans is a Group, Student, and Family Health Insurance Company based in Chicago Illinois (IL). Hassle free plans as low as $10/mo


 • Individual Health Insurance - AffordableHealthInsurancePlan.com is a leader in providing high quality affordable Chicago Illinois Health Insurance, Dental Insurance, as well as travel and life insurance.


 • Body colon detox - Reduce your weight with HCG Diet Recipes, HCG For Diet, HCG Weight Management, Pharmaceutical HCG Drops, Total Body Colon Cleanse, Dr Simeons, HCG, Colon Cleanse, Pounds & Inches, Cleanse & Detox, Diet Books, Diet Ebooks, Weight Loss Diet, Diet Plans, Diet Programs, Diet Plans.


 • Health Articles - Liquid Vitamin Stop offers a complete selection of liquid vitamins and supplements. Shop for natural vitamin supplements, health products, nutritional health supplements and discount vitamins at LiquidVitaminStop.com.


 • Custom Search

  © 2005 By Norasoft.com  Admin Login
  Norasoft - Profitable Internet Marketing Software Solutions