חיפוש קישור:
 • מוצרי הדברה אלקטרונית - מרחיק חולדים סולארי מרחיק נמלים אלקטרוני הדברת חולדות-מבריח חולדות אולטרא סוני הדברת עכברים-מבריח עכברים מדביר העכברים-הוראות התקנה הדברה אלקטרונית,הדברה אקולוגית מבריח חולדות אולטרא סוני מבריח עטלפים אולטרא סוני מבריח יונים אלקטרוני מבריח יונים אלקטרוני e3-il מבריח תיקנים אולטרא סוני


 • מבריח יונים אלקטרוני - מבריח יונים אלקטרוני מכשיר מהפכני המבריח את היונים 24 שעות ביממה. ללא רשתות דוקרנים או רעלים. בעלות חד פעמית והתקנה פשוטה - קיבלת שקט לשנים רבות. יונים בסביבתך זוהי בעייה שאינה נפתרת ללא טיפול מיוחד . יונת הבית המוכרת לנו מקננת ומטרידה אותנו בכל ימות השנה . היא מעדיפה משטחים ישרים וצרים ולכן היא מקננת במרפסות, מסתורי כביסה , עליות גג , ארגזי תריסים וכד'. היונה המקננת


 • מבריח יונים אלקטרוני - מבריח יונים אלקטרוני e3-il מכשיר מהפכני המבריח את היונים 24 שעות ביממה. ללא רשתות דוקרנים או רעלים. בעלות חד פעמית והתקנה פשוטה - קיבלת שקט לשנים רבות. מכשיר זה נועד להרחקת יונים ושאר ציפורים הממוקמות במקומות לא רצויים, כגון: גגות, מסתורי כביסה, גומחות, מחסנים וכו'.


 • מבריח תיקנים אולטרא סוני - מבריח תיקנים אולטרא סוני הצרות שיכול לגרום ג'וק בבית. די לריסוס ולהדברה. מכשיר מהפכני המבריח מקקים 24 שעות ביממה. אין צורך בריסוס, פיזור רעלים, מלכודות ושאר סכנות. לא צריך לחשוש פן ילדך או חיית המחמד שלך יאכלו את הרעל המפוזר. תרומתכם להגנה על איכות הסביבה עולה לעין ערוך. פתרון נקי קל וחכם המגן על סביבתך לשנים רבות.


 • הדברת עכברים-מבריח עכברים - די לריסוס ולמלכודות העכברים. אין צורך בריסוס, פיזור רעלים, מלכודות ושאר סכנות. לא צריך לחשוש פן ילדך או חיית המחמד שלך יאכלו את הרעל המפוזר. תרומתכם להגנה על איכות הסביבה עולה לעין ערוך. פתרון נקי קל וחכם המגן על סביבתך לשנים רבות. מכשיר מהפכני המבריח עכברים 24 שעות ביממה. בקנייה אחת רכשת הגנה לשנים רבות.


 • מרחיק נמלים אלקטרוני - לא נעים לבוא הבייתה ולראות נמלים מתקיפות את שאריות האוכל על השיש במטבח. לא נעים לראות שיירה של נמלים מטיילות בביתך... די לריסוס ולהדברה. מכשיר מהפכני המבריח נמלים 24 שעות ביממה. אין צורך בריסוס, פיזור רעלים, מלכודות ושאר סכנות. לא צריך לחשוש פן ילדך או חיית המחמד שלך יאכלו את הרעל המפוזר. תרומתכם להגנה על איכות הסביבה עולה לעין ערוך. פתרון נקי קל וחכם המגן על סביבתך לשנים רבות


 • הדברה אלקטרונית, הדברה אקולוגית - כל האמצעים והשיטות למיגור המזיקים בבית או בעסק. הדברה אלקטרונית,הדברה בשיטת האולטרא סאונד,הדברה בשיטה האלקטרומגנטית,הדברה בשיטת הסאונד, הדברה אלקטרונית,הדברה אקולוגית, טכנולוגיית ההדברה האלקטרונית


 • הקיץ הזה בלי ג'וקים ובלי ריסוס - ההדברה הכימית גורמת נזקים קשים לגופנו. היום יש ברירה להשתמש באמצעים נקיים שאינם גורמים כלנזק לסביבה, למים שאנו שותים ושלא נדע מה עוד. ישנם פתרונות אחרים להרחקת מזיקים, מכשירים המייצרים קול סאונד סוני או אולטראסוני שגורם למצוקה למזיק ומבריח אותו מביתכם.


 • הדברת חולדות-מבריח חולדות אולטרא סוני - הכינו את ביתכם לקיץ מבריח החולדות מבצע את עבודתו באמצעות גלים אולטרא סוניים המשודרים מהמכשיר. גלי הקול היוצאים מהמכשיר צורמים לאוזני החולדה והעטלף וגורמים להם לנטוש את המקום בו מונח המכשיר. גלי הקול הם אולטרא סוניים ואינם מורגשים באוזנינו. ניתן למקם את המכשיר בכל מקום: בבית, במחסן, במכולות, בעליית הגג, בבוידם, בחנויות, מסעדות ובכל מקום בו יש חשש ממזיקים אלו


 • מבריח חולדות אולטרא סוני - מבריח חולדות אולטרא סוני הסוף לחולדה האימתנית המסתובבת בבית, במחסן, מחסנים, מסעדות ועוד. בקנייה אחת רכשת הגנה לשנים רבות. החולדות מאיימות? אין צורך בריסוס, פיזור רעלים, מלכודות ושאר סכנות. לא צריך לחשוש פן ילדך או חיית המחמד שלך יאכלו את הרעל המפוזר. תרומתכם להגנה על איכות הסביבה עולה לעין ערוך. פתרון נקי קל וחכם המגן על סביבתך לשנים רבות.


 • מבריח עטלפים אולטרא סוני - הדברה אלקטרונית של עטלפים ללא ריסוס מבריח עטלפים אולטרא סוני הסוף למכת העטלפים המשתוללת ליד ביתנו. העטלפים עפים ליד ביתנו? מלכלכים את הקירות בצואה? אין צורך בגיזום העץ? תרומתכם להגנה על איכות הסביבה עולה לעין ערוך. פתרון נקי קל וחכם המגן על סביבתך לשנים רבות.


 • מרחיק חולדים סולארי - מרחיק חולדים סולארי מכשיר להרחקת חולדים/חפרפרות לגינות פרטיות ושטחים חקלאיים פועל על אנרגיית השמש המכשיר משחרר פולסים אולטרא סוניים המרחיקים את החולד מהשטח. ידידותי לסביבה ואינו מפריע לבני האדם ולחיות מחמד. בישראל קיימת בעיה נפוצה של חולדים הידועים בפי רב האוכלוסיה בשם חפרפרות. מכשיר זה נועד לפתור את בעיית החולדים המופיעים בשטחיהם של בעלי בתים ושטחים חקלאיים.


 • עריכה לשונית והגהה - עריכה לשונית - עינת קדם עריכה לשונית והגהה של כתיבה מדעית, כתיבה יצירתית וכתיבה עיונית; עריכת תוכן וכתיבה שיווקית לקידום אתרי אינטרנט בגוגל כתיבה מדעית: עריכה לשונית של תזה, דוקטורט, פוסט דוקטורט, מחקרים, מאמרים ועוד. כתיבה יצירתית: עריכה לשונית של ספרי קריאה, רומן, סיפור, קובץ סיפורים, ספרי ילדים, ספר זכרונות, ביוגרפיה, ספר אימוץ ועוד. כתיבה עיונית: עריכה לשונית של ספרי עיון, הדרכה ולימוד. אתרי אינטרנט: עריכה וכתיבה של טקסטים, מאמרים, כתבות תדמית, הודעות, פרסומים ועוד.


 • Thermoresistor trader - Russian diode trader and other components trader. Our company specializes in shipping abroads Russian electronic components meant for Russian and the former USSR electronic equipment repairing, for radio-hams etc.


 • Residential Solar Power - Green Solar Solutions provides Solar Hot Water Systems, Heater, Hot Water Tanks, PV Systems Cost, Air Conditioning and Solar Power Rebates for Residential, businesses and community groups in Australia.


 • Custom Search

  © 2005 By Norasoft.com  Admin Login
  Norasoft - Profitable Internet Marketing Software Solutions